O nás

Etiam quis blandit erat. Donec laoreet libero non metus volutpat consequat in vel metus. Sed non augue id felis pellentesque congue et vitae tellus. Donec ullamcorper libero nisl, nec bla

DeguClub – Kvalita
v Každé Sklenici

Vstupte do světa vyjímečných chutí s DeguClub, který vznikl jako nástupce úspěšného degustačního vinného clubu Zorbas. S dlouholetou historií, během které jsme uspořádali více než 400 živých degustací, přinášíme vám nový standard v kvalitě, vzdělávání a společenství.

Naše Historie

Přebíráme dědictví Zorbas, abychom vám nadále poskytovali prvotřídní degustační zážitky. Naše minulé úspěchy jsou pro nás odrazem vaší přízně, a proto se zavazujeme pokračovat v poskytování nejlepších chuťových dobrodružství.

Více než Pouhé Degustace

Náš zájem o vinařství přesahuje hranice. Máme vlastní vinařství a vinohrad, kde pečlivě pěstujeme hrozny pro naše vlastní výrobky. To znamená, že každá láhev, kterou vám posíláme, je plodem naší lásky k vinu a starostlivosti o každý detail.

Vinné Festivaly a Akce

Pro nás je degustace vína společenským zážitkem. Kromě pravidelných degustací pořádáme pro naše členy vinné festivaly a akce, kde můžete prozkoumávat nové lahůdky, setkávat se s vinaři a sdílet své vášně s dalšími milovníky vína.

Vzdělávání a Zážitek

Věříme, že znalost o produktech zvyšuje radost z jejich konzumace. Proto nejen degustujeme, ale také vás vzděláváme. Naše degustační zázemí je místo, kde se můžete dozvědět více o historii vín, technikách sklizně a o párování s jídlem.

Pohodlí Pro Naše Členy

Chceme, abyste si své členství užívali naplno. Proto jsme investovali do pohodlí našich členů, poskytujeme moderní degustační prostory a zázemí, kde můžete relaxovat a být součástí naší vinařské rodiny.